pátek 29. června 2012

První ročník divadelního festivalu NA LÚCEIlona Zámečníková vedoucí a režisérka divadla DiGoknu zorganizovala první ročník divadelního festivalu NA LÚCE. 
Zahájení proběhlo v pátek výtvarnou dílnou pro děti a k dobré náladě jim zazpívala i Beáta Bocek s Rožnova p. R.. Večer zahrálo divadlo Stodola z Jiříkovic hru "Ať žije Bouchon!" a pořádající DiGonk s hororem Frankestein. V sobotu diváci spatřili divadelní kus "Jak to vidí ryby?" od divadla Blic z Ostrožské Nové Vsi, na Limonádového Joea od brněnského Dialogu, Nu Jazz zahrála kapela B´gandža band z Povážské Bystrice a nakonec vystoupila profesionální divadelní společnost Františka Kreuzmanna z Prahy se Sonety. Třídenní divadelní maraton se zakončil v neděli vystoupením Anny Jančové z Povážské Bystrice s hrou Posledné želanie a veselohrou Venkovský felčar rožnovské skupiny Div.Och. Festival se konal na Na Pařeničkách 2526 na Dolních Pasekách v Rožnově pod Radhoštěm. Ojedinělá divadelní akce se všem divákům i účinkujícím líbila. Přejme pořadatelům, aby se jim příští ročník vydařil,  tak jako ten letošní a přišlo jim ještě více diváků.


Další fotografie z festivalu najdete na facebooku v galerii První ročník divadelního festivalu NA LÚCE.


Více o festivalu se můžete dovědět na www.naluce.cz.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.