čtvrtek 7. června 2012

Rožnovský ochotnický spolek Div.Och zahrál v Rožnově p. R. komediální hru Ostrov


Rožnovský ochotnický spolek Div.Och zahrál ve středu 6. června v sále Společenského Domu komediální hru Ostrov. Pět žen a číšník plují na výletní zaoceánské lodi Rodrigéz v Tichomoří a ocitnou se na pustém ostrově. Veselá hra plná komických gegů ze života popisuje soužití zcela nesourodé skupiny lidí v nenadálé situaci. Organizaci zajistila rožnovská kulturní agentura T Klub. Část výtěžku ze vstupného byla věnována Domovu Kamarád provozujícího v Rožnově pod Radhoštěm sociálně terapeutickou dílnu. 

Autory v pořadí už druhého humorného představení jsou režisérka a scenáristka Dája Guryčová a ředitel spolku Libor Holuša. První komedie z vesnického prostředí Venkovský felčar rovněž sklidila velký úspěch a v Rožnově pod Radhoštěm ji budou hrát 1.června 2012 v rámci Festivalu (převážně) Amatérského Divadla Na Lúce. V současnosti ochotnický spolek Div.Och pracuje na dalších třech komediálních hrách. Milovníci divadla se mají na co těšit.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.