neděle 2. září 2012

O putovní pohár SDH Hutisko-Solance

SDH Hutisko-Solanec zorganizovalo v sobotu 1.9.2012 turnaj o putovní pohár. Na fotbalové hřiště Hutiska-Solance se sjelo třináct družstev mužů, čtyři žen a čtyři veteránů. Ani občasný déšť nespláchl soutěživého ducha. Nejrychlejší čas  a svůj osobní rekord 15,29 sekund dosáhli muži z Tylovic A, což jim zajistilo zasloužené vítězství. Na druhém místě se umístili požárníci z Velkých Karlovic a třetí příčku obsadilo domácí družstvo. U žen vyhrály Vigantice s časem 21,06 sekund, na paty jim šlapala Prostřední Bečva, kterou popohnala domácí děvčata. Také veteráni ukázali soutěživého ducha, pánové z Velkých Karlovic dosáli pěkného času 17,71 sekund, hned za nimi byla Prostřední Bečva, následovaná Horní Bečvou a Hutisko-Solancem.

Celou soutěž poprchalo.

I přes časté pády bojovali všichni srdnatě,
na snímku veteráni z Velkých Karlovic,
vítězové ve své kategorii.

Děvčata z Prostřední Bečvy si pro štěstí namalovala
tvářičky po vzoru Marfuši z Mrazíka,
válečné malování jim dopomohlo k druhému místu.


Domácí hasič od svých největších rivalů Tylovic
dostal zbrusu nového maskota, lenochoda Sida.
Putovní pohár si odvezli hasiči z Tylovic A
Za ženy zvítězila děvčata z Vigantic.

Po skončení předávání cen se všichni nechali zvěčnit
a vydali se na další soutěž do sousední Prostřední Bečvy.Další fotografie najdete na facebooku v albu O putovní pohár SDH Hutisko-Solance 2012

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.