sobota 24. srpna 2013

Hasičské klání "O pohár starostky města Rožnova pod Radhoštěm 2013"

SDH Tylovice zorganizovalo v sobotu 24. srpna 2013 v parku u hudebního altánu už druhý ročník pohárové soutěže "O pohár starostky města Rožnova pod Radhoštěm". Celý turnaj se jim opravdu vydařil. Počasí přálo a své síly přijelo změřit více týmů než v loňském roce. Na soutěži poprvé v historii soutěžila za Tylovice i děvčata a s velikým úspěchem. V silné konkurenci daleko zkušenějších žen se umístila na krásném třetím místě a dala tím jasně najevo, že hodlají navázat na soutěžní úspěchy svých mužských kolegů. Těm se ovšem na soutěži příliš nedařilo, jak áčku tak béčku, chybělo tolik potřebné štěstí a chyby v rozdělovači je připravily o vítězné mety. To však k hasičskému sportu patří, někomu se daří, jinému ne. Snad se jim na příštím ročníku zadaří a cenné trofeje zůstanou doma.

Děvčata z Tylovic poprvé na soutěží
a hned předvedla perfektní požární útok.
Skvěle zabodovala a rozdávala úsměvy.
Jejich zkušenějším rivalkám z Vigantic se moc nedařilo.
O moc více se nevedlo ani ogarům z tylovického béčka.
Zato hasičům ze vzdálených Stachovic se útok vydařil 
a dosáhli výborný čas.
Zato obhajoba loňského titulu se tylovickému áčku nepovedla, snad zase příště.
Na stupních vítězů tak letos za pořádající Tylovice stanuly jen ženy
a pořádně svůj úspěch oslavily.

Další fotografie ze soutěže najdete na www.reporterztylovic.rajce.idnes.cz ve foto albu: O pohár starostky města Rožnova pod Radhoštěm 2013.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.