středa 12. března 2014

1. Valašský FC Ženy poprvé na trávě

Rožnovské fotbalistky uspořádaly 9. března 2014 první přátelské utkání na umělém trávníku fotbalového hřiště TJ Rožnov pod Radhoštěm. Poprvé hrály na velkém stadiónu, dosud čutaly halový fotbal. Pro svůj křest zeleného závodiště jako fotbaloví nováčci si vybraly těžkého soupeře, registrovaný tým AFC Veřovice. Přestože domácí děvčata srdnatě bojovala a podařilo se jim dát úvodní gól, na ostřílené soupeřky nestačila s dechem ani zkušenostmi. Celé utkání nakonec skončilo 1:8 ve prospěch hostí. Další utkání na domácí půdě se koná už tuto neděli 16. března 2014 ve 12 hodin na umělém trávníku fotbalového hřiště TJ Rožnov pod Radhoštěm. Soupeřem našich děvčat bude Štramberk. Přijďte podpořit naše 1. Valašský FC Ženy a dodejte jim odvahy hlasitým fanděním.

Naše děvčata mají plno elánu a touhy hrát.
Bojují srdnatě.
Zkušené soupeřky z Veřovic však hrály tvrdě a s lepším tahem na branku. 
a tak jejich trenéři měli větší důvod se radovat.
Zato na naší střídačce se musela dělat občasná ošetření
a udělovat rázná taktická rozhodnutí.
Přejme našim děvčatům více hráčského štěstí.
Přijďte jim fandit a dodat odvahy i elánu.

Další fotografie z utkání najdete na www.reporterztylovic.rajce.idnes.cz ve foto albu: 1. Valašský FC Ženy poprvé na trávě 2014.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.