pondělí 10. března 2014

Rožnovští Sršni pomáhají Rožnovu vydobýt respekt

Rožnovští florbalisté téměř 14 let měří své síly se soupeři z celé republiky a sezónu po sezóně přidávají do své sbírky cenné úspěchy. Do letošní play-off 1. floorbalové ligy, která se poprvé hraje i u nás na domácí půdě v Hornest Aréně hale SH SŠIEŘ Rožnova pod Radhoštěm, vstupují s motem ,,Pomáháme Rožnovu vydobýt respekt.“ Čtvrtfinálovou sérii zahájili napínavým duelem první ligou ostříleným Litvínovem. Severočechy z pod Krušných hor na jejich půdě zaskočili a sehráli s nimi dva vyrovnané zápasy. Druhý po samostatných nájezdech rozhodli ve svůj prospěch a stav série před víkendem nadějně zněl 1-1. O tomto víkendu 8. - 9. března 2014 se měl napínavý duel rozhodnout na naší domácí půdě. Bohužel zkušený Litvínov tentokrát nezaváhal a oba odvetné zápasy rozhodl ve svůj prospěch. Přejme našim ogarům do dalších utkání více hráčského štěstí, aby v tabulce play-off 1. ligy postoupili co nejvýše a Rožnovu vydobyli u svých soupeřů zasloužený respekt.

Další fotografie z turnaje najdete na www.reporterztylovic.rajce.idnes.cz ve foto albu: Rožnovští Sršni pomáhají Rožnovu vydobýt respekt 9. března 2014.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.