neděle 22. června 2014

Po Valašsku na skútrech

Masarykovo náměstí Rožnova pod Radhoštěm zaplnili s sobotu 14. června 2014 skútry všemožných tvarů i kubatur. To si dali dostaveníčko motorkáři na už třetím mezinárodním srazu skútrů zvaném Wallachian Scooter Rider. Účastníci se pak vydali na sobotní spanilou jízdu Valašskem z Rožnova pod Radhoštěm do Karolinky a dále přes Hovězí, Vsetín a Valašskou Bystřici na Prostřední Bečvu. Nedělní vyjížďku vedoucí přes Bílou, Ostravici, Čeladnou a Trojanovice do rožnovského Valašského muzea v přírodě věnovali vyhořelému Libušínu. Organizátoři věnovali výtěžek z prodeje samolepek vydaných u příležitosti letošního rožnovského setkání majitelů skútrů a jejich příznivců obnově Libušína.

Příznivci skútrů se sjeli na rožnovském náměstí,
aby předvedli své naleštěné miláčky,
od tzv. retro motorek,
až po moderní tříkolky.
Dokonce se skládali na obnovu vyhořelého Libušína.
Jen to počasí jim letos moc nepřálo.

Další fotografie naleštěných krasavců najdete na www.reporterztylovic.rajce.idnes.cz ve foto albu:  Po Valašsku na skútrech 2014.

Patříte-li k příznivcům malých motorek můžete navštívit i facebookové stránky sdružení majitelů skútrů Wallachian Scooter Rider.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.