pondělí 22. prosince 2014

Druhý ročník zimního Valašského cupu

První FC Valašský ženy zorganizovaly už druhý zimní ročník přátelského turnaje halového fotbalu na domácí palubovce Hornets Arény a přišlo se na něj podívat necelých 200 diváků. Domácí děvčata se chtěla před Vánocemi pořádně rozhýbat a na společné klání pozvala celou řadu okolních týmů. Pozvání přijali FK Panorama Ostrava, hráčky první futsalové ligy, registrované celky z Valašského Meziříčí a Horní Bečvy, TJ Vigantice a čerství nováčci ze Zubří. Naše cérečky hrály srdnatě, s profesionálkami a celkovými vítězkami z Ostravy prohrály úvodní zápas jen o jeden gól, inkasovaný půl minuty před jeho koncem. Ani druhé klání jim moc nevyšlo, Valašské Meziříčí jim střelilo dvě branky a zajistilo si druhou příčku. Dalším soupeřkám už šanci nedaly a obsadily krásné třetí místo, před Horní Bečvou, Viganticemi a Zubřím. Naše sportovkyně už připravují druhý letní ročník, přejme jim hodně dalších úspěchů.

Domácí děvčata měla na ochozech mohutnou podporu
a přestože o pauzách naše ženy fandily svým soupeřkám,
tak v zápasech s vervou střílela na svatyně svých soupeřek.
Fandové každý střelený gól bouřlivě oslavovali
a na oslavu jim zazpívaly i bývalé aktivní členky.
Přejme našim holkám hodně úspěchů do dalších klání.

Další fotografie z turnaje najdete na www.reporterztylovic.rajce.idnes.cz ve foto albu: Druhý ročník zimního Valašského cupu 2014.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Milí přátelé, zde můžete přidat své komentáře, zobrazeny budou v co nejkratší době. Prosím představte se, anonymy nezobrazuji, děkuji za pochopení.